KONST / Ramar / Ram 2895657
*
nr 289 5657
Ram
Innermått 29 x 38
Utrop:
100 kr
Såld:
250 kr
Sista tid för bud online:
måndag 1 december 2003
kl 16:00:00
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
30/11 15:16:19
1
150 kr
30/11 19:18:30
2
150 kr
30/11 19:19:03
2
200 kr
1/12 11:25:00
3
Vinnande bud
- Läs mer...
Tilgman Keramik
Tilgman Keramik var en svenskt keramikfabrik verksam sedan slutet på 1940-talet till mitten av 1970-talet.
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: ram ramar
-
8316 Akvarell
Olle Hjortzberg (1872-1959), Sverige. Religiöst mo..//
Auktionen avslutas
imorgon
23 sept kl 20:29
-
9047 Assietter
8 st, Gustavsberg, Colorado, design: Stig Lindberg..//
Auktionen avslutas
imorgon
23 sept kl 20:12
-
7007 Färglitografi
Anna Mizak (f. 1939), Sverige. "Siluett". Signerad..//
Auktionen avslutas
imorgon
23 sept kl 19:27
-
8103 Fat
+ 2 st hänkelvaser, Upsala Ekeby, 3 delar. Höjd: 5..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
imorgon
23 sept kl 19:34
-
9113 Fat
Torben, Danmark, keramik med dekor av blommor. Dia..//
Auktionen avslutas
imorgon
23 sept kl 20:27
-
9139 Golvvas
Ingrid Atterberg (1920-2008), Sverige. "Spiral". U..//
Auktionen avslutas
imorgon
23 sept kl 20:37
*
Ram
nr 289 5657
Ram
Innermått 29 x 38
Utrop: | 100 kr |
---|---|
Såld: | 250 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 1 december 2003 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
30/11 15:16:19 | 1 | 150 kr |
30/11 19:18:30 | 2 | 150 kr |
30/11 19:19:03 | 2 | 200 kr |
1/12 11:25:00 | 3 | Vinnande bud |
- Läs mer...
Tilgman Keramik
Tilgman Keramik var en svenskt keramikfabrik verksam sedan slutet på 1940-talet till mitten av 1970-talet.
Tilgman Keramik var en svenskt keramikfabrik verksam sedan slutet på 1940-talet till mitten av 1970-talet.
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: ram ramar
-
8316 Akvarell
Olle Hjortzberg (1872-1959), Sverige. Religiöst mo..//
Auktionen avslutas
imorgon
23 sept kl 20:29 -
9047 Assietter
8 st, Gustavsberg, Colorado, design: Stig Lindberg..//
Auktionen avslutas
imorgon
23 sept kl 20:12 -
7007 Färglitografi
Anna Mizak (f. 1939), Sverige. "Siluett". Signerad..//
Auktionen avslutas
imorgon
23 sept kl 19:27
-
8103 Fat
+ 2 st hänkelvaser, Upsala Ekeby, 3 delar. Höjd: 5..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
imorgon
23 sept kl 19:34 -
9113 Fat
Torben, Danmark, keramik med dekor av blommor. Dia..//
Auktionen avslutas
imorgon
23 sept kl 20:27 -
9139 Golvvas
Ingrid Atterberg (1920-2008), Sverige. "Spiral". U..//
Auktionen avslutas
imorgon
23 sept kl 20:37